шукаю з ким поспілкуватись та розширити коло знайомств
досить спокійна, не засуджуюча людина, люблю обговорювати різні культурні явища, теоріїї, персонажів
маю котика та кролика, живу у Львові, радо з вами зустрінусь недалеко від центру на прогулянку