Привіт!
Я Марта. Живу у Львові. Так як працюю з дому, часу на соціалізацію в мене, відносно, небагато :)
Маю чоловіка і дитину. А ще маю собаку "Патронесу" (насправді її звуть інакше).
Люблю читати книги, відвідувати нові місця і заклади, грати настільні ігри, складати румбокси. Останнім часом дивимось багато аніме, тож можу підтримати цю тему також. А ще люблю свою роботу.
Хотіла б частіше вибиратися з дому на активний відпочинок, особливо коли на дворі гарна погода. Маю старенький велосипед.
Буду рада поспілкуватися з однодумцями на спільні теми та знайти нових друзів.
Повідомлення
Можу відповідати повільно
Спілкування
Хочу спілкуватися, але не завжди маю час
Спілкування IRL
Хочу зустрічатися й спілкуватися IRL
Прогулянки
Хочу ходити, але зараз готовий/готова тільки на невеликі відстані